Kılıçdaroğlu’ndan CHP’li Belediyelere Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu dün saat 14.30’da Kepez Belediyesi’ne 15.00’de Çanakkale Belediyesi’ne ziyarette bulundu. Kepez’e gerçekleştirilen ziyaret esnasında Kılıçdaroğlu’nu Belediye önünde vatandaşlar karşıladı.

Kepez Belediyesi’nde Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan ile görüşen ve belediyede çalışanları ile bir araya gelen Kemal Kılıçdaroğlu’na CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, İl Başkanı İsmet Güneşhan, Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık ve CHP’li Milletvekili adayları eşlik etti.

Vatandaşlar dakikalar öncesinde Kepez Belediyesi önünde hazır bulundular. Türk Bayrakları ve CHP Bayrakları ile Kılıçdaroğlu’nu bekleyen kalabalık, kısa süre de olsa Genel Başkanı görebildi.

Kepez’in ardından Çanakkale Belediyesi’ne gelen Kılıçdaroğlu, başkanlık makamında örgüt başkanları, belediye meclis üyeleri, milletvekili adayları, gençlik kolları örgüt üyeleri ve partililerle bir süre sohbet etti. Sohbetin sonunda toplu fotoğraf çekimleri gerçekleştirilirken Başkan Ülgür Gökhan, Kılıçdaroğlu’na Troia Yılı’na özel seramikten yapılmış bir Troia miğferi hediye etti. Kılıçdaroğlu burada ayrıca partiye üye olan Ayvacık Tarım Kooperatifi ve Ziraat Odası Başkanı Hüseyin Yıldız’a da partisinin rozetini taktı.

Kılıçdaroğlu, son olarak Çanakkale Belediyesi’nin anı defterine yazdı. Ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın not yazdığı defterin ardından, Ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yazması dikkat çekti.

Ana muhalefet lideri, belediyeden ayrıldıktan sonra Çimenlik Kalesi’ni ziyaret etti ve akşam Çanakkaleli vatandaşlarla iftarda buluştu.

Eylem Gözeldere – Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com