Vatandaşlar ‘Açık Kapı’yı Sevdi

İçişleri Bakanlığımızın Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından hayata geçirilen  “Açık Kapı Projesi”  ile Çanakkale Valiliği’nde vatandaşların talepleri en kısa sürede karşılanıyor.

Çanakkale Valiliği’nin haberine göre; Vatandaşlarımızın talep, öneri, şikayet ve sorunlarını görevli  personel aracılığıyla iletebildikleri, tüm başvuruların elektronik ortamda kaydedilerek ilgili birimlere yönlendirildiği, takip edilerek hızlı bir şekilde sonuçlandırıldığı “Açık Kapı Projesi ” ile vatandaşlarımıza daha hızlı hizmet veriliyor.

25 Aralık 2017 tarihinden itibaren Çanakkale Valiliği tarafından uygulanmaya başlanan “Açık Kapı” ya başvuran 465 vatandaşımızın talep, sorun ve önerileri kayda alınmış, ilgili birimlere yönlendirilmiş ve  sonuca bağlandı.

Çanakkale Valiliği’nde 5 personel ve bir koordinatörle sürdürülen “Açık Kapı” hizmetinde vatandaşlarımızın talep, öneri ve şikayetleri 7 gün içerisinde sonuçlandırılarak ilgiliye bilgi veriliyor. Başvurusunu yapan vatandaşlar, sürecin her aşamasını kendilerine verilen başvuru numarasıyla internet üzerinden veya mobil telefonlarından da takip edebiliyorlar.

Vatandaşlarımız, “Açık Kapı” ya Valilik girişinde bulunan açık kapı birimlerine bizzat giderek, www.acıkkapi.gov.tr  adresinden veya mobil cihazlara yüklenebilen açık kapı uygulamasını  kullanarak  başvurularını  yapabiliyorlar.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com