Emlak sektöründe iddialılar

Belediye İş Merkezi içerisinde Çanakkale yeni bir emlak dükkanı daha kazandı. Mavi Yelken Gayrimenkul ile emlak sektörüne kadın eli değdi.

Belediye İş Merkezi içerisinde açılan Mavi Yelken Gayrimenkul ile Çanakkale’de emlak sektörüne kadın eli değdi. Funda Karaoğlan ve Simay Garip’in açmış oldukları emlak ofisi, Çanakkale’de ev, arsa almak-satmak isteyen herkesi bekliyor.

“KRİZİ FIRSATA ÇEVİRECEĞİZ”

Funda Karaoğlan, “Ben bankacılık sektöründe çalışıyordum. Bankacılıktan istifa etmeyi de uzun zamandır düşünüyordum. Ben karakter olarak evde oturacak bir insan olmadığımdan, hep kendi işimi yapmak arayışı içindeydim. Biz bankacılıkta müşteri odaklı çalıştığımız için emlak sektörünün bana hitap edebileceğini düşündüm. Arkadaşım beni yönlendiren taraf oldu. Altyapı olarak bankacılıktan gelen bir çevremizde var. Sektör olarak değil, dönem olarak zor bir dönemdeyiz ama bazen kriz fırsata çevrilebilir. Biz iki bayan olmanın avantajını kullanacağız.” dedi.

“İKİ BAYAN OLMAK HER ZAMAN AVANTAJLIDIR”

Simay Garip, “İki bayan olmak her zaman avantajlıdır. İnsanlarla görüşürken ev alacak müşterilere bayanlar daha çok hitap ediyor. Evi seçen taraf bayan olduğu için bayan müşterilerle daha rahat iletişim kurabiliyoruz. Pazarlama sektöründe bayanlar her zaman için bir tık öndedir diye düşünüyorum. Bizlerde bu avantajı kendi işimizde kullanacağız. Emlak sektöründe biraz daha para kazanabileceğim ve rahat çalışacağımızı bir iş olacağı görüşündeyiz. Ev alıp, satmak isteyen, arsa, konut, arazi alıp satmak isteyen tüm müşterilerimizi Mavi Yelken Gayrimenkul’e bekliyoruz” açıklamalarında bulundu.

Tunahan ÜnsalBir Yorum

  1. Size kiraladıkları evi 20 gün sonra bir başkasına satmaya çalışacak kadar gözlerini para bürümüş.Kesinlikle güvenmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com