Cumhurbaşkanı Erdoğan’a AK Çanakkale’den destek

Ak Parti Çanakkale teşkilatından ve Milletvekili adaylarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kampanyasına destek için bağış yapıldı.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çanakkale İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız, AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, teşkilat mensupları ve vatandaşın yoğun katılımıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak üzere bağış yapıldı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Av. Gültekin Yıldız, AK Parti Çanakkale Milletvekili Adayı  Jülide İskenderoğlu  ve beraberindeki partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına bağışta bulunmak için sabahın erken saatlerinde Ziraat Bankası’nın Merkez Şubesi önünde toplandı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Av.Gültekin Yıldız yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim kampanyasına destek olmak üzere Çanakkale Merkez başta olmak üzere tüm ilçelerimizde AK Parti teşkilatları  olarak  bağışta bulunduk. 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili Seçimi Çanakkale’miz ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun.” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com