Çanakkalelileri bir kez daha dinlemeye geliyor

İyi Parti’nin “Anlat Hemşerim Dertleşelim Otobüsü” Çanakkale’yi ikinci defa ziyaret edecek.

İyi Parti Mahalli İdarelerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı tarafından uygulanan proje kapsamında “Anlat Hemşerim Dertleşelim Otobüsü”nün Çanakkale’yi ikinci defa ziyaret edeceğini yaptığı açıklamayla duyuran İyi Parti Çanakkale İl Başkanı Eşref Bener Varol, “Biliyorsunuz, partimiz tarafından geliştirilen bu proje ile halkımızın sorunlarını dinliyor ve çözüm üretiyoruz. vatandaşımızın korkudan dillendiremediği sorunları da dinliyor ve kaydediyoruz.

 ‘Anlat Hemşerim Dertleşelim Otobüsü’ ilimize daha önce 8 Martta Dünya Kadınlar Günü’nde gelmişti. Bu defa da 27 Mayıs’ta, bir darbenin yapıldığı, demokrasinin sekteye uğratıldığı bir günün yıl dönümünde geliyor.

Bu defa otobüsümüz Şakir’in Çay Bahçesi ile Gümrük Müdürlüğü’nün arasında insanımızı dinleyecek. 27 Mayıs Pazar Günü saat 11.00’den itibaren stantlarımız kurulacak, görevlilerimiz sorunları kaydetmeye başlayacaktır. Ayrıca saat 12.00’de proje ekibi ve il başkanlığımız tarafından basın toplantısı düzenlenecektir.”

İYİ otobüs, 31 Mayıs 2018 tarihinde Çanakkale’de ye gelecek olan İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener öncesinde kentliler ile dertleşecek.

Haber Merkezi

 

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.