ÇABA Bir Yılı Daha Tamamladı

ÇOMÜ Çok Amaçlı Erken Çocuk Eğitimi Merkezi öğrencileri dün yıl sonu paylaşım etkinliği gerçekleştirdi.

ÇABA Çok Amaçlı Erken Çocukluk Eğitimi Merkezinde düzenlenen yılsonu etkinliğine Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan ve merkez katılımcısı minik öğrencilerin velileri katılım gösterdi.  Minikler özenle hazırlandıkları gösteriyi davetlilerle paylaşmanın heyecanı içindeydi. Gerçekleştirilen etkinliğine; Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Kepez Belediye Başkanı Ömer Faruk Mutan, Kepez Belediyesi Meclis üyeleri ile çocukların aileleri ve yakınları katıldı. Öğrencilerin birbirinden güzel dans ve şarkıları izleyenler tarafından büyük alkış aldı.

“Burası Bir Mutfak”

Kepez Belediye Meclis Üyesi Yüksel Özdemir; “Ben Çaba Derneği ve emek veren herkese, eğitmenler ve gönüllülere çok teşekkür ediyorum. Bu projeyi yaşatmak bir gönül borcudur, çünkü çok özel. Diğer kreşlere benzemiyor. Burası bambaşka bir yer. Burası bir mutfak. Önümüzdeki yıl görüşmek üzere.”
Velilerden Abdullah Tezcan; “ ÇABAÇAM’a bizlere ve çocuklarımıza kattıkları için çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımızın gelişimini fark ediyoruz ve bizler de çok şey öğreniyoruz. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.” dedi.
Minik öğrencilerin hazırladıkları müzik ve dans gösterileri büyük beğeni toplarken, Başkan Gökhan ve Kepez Belediye Başkanı Mutan merkez öğretmenleri ve gönüllü eğitmenlere teşekkür belgelerini takdim etti. Etkinlikte karne heyecanı da yaşayan minikler, karnelerini eğitmenlerinden aldılar. Etkinlik hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.