AK Parti’de Jülide İskenderoğlu Heyecanı

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Adayları dün İl Başkanlığı’nda saat 17.30’da açıklandı. İl Başkanı Gültekin Yıldız’ın açıkladığı listelere destek olmak amacıyla Ak Parti İlçe Başkanları da katıldı. İkinci sıra adayı Jülide İskenderoğlu, parti üyeleri arasında heyecan yarattı.

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Adayları dün Parti İl Binasında saat 17.30’da İl Başkanı Gültekin Yıldız tarafından açıklandı.

“BİRİNCİ SIRA ÇANAKKALE’NİN GURURU TURAN”

Yıldız yapmış olduğu konuşmasında, “Sevgili Çanakkaleliler, kıymetli teşkilatımız ve çok değerli basın mensupları sizleri saygıyla, sevgiyle selamlıyorum.Bugün 24 Haziran seçimlerinde Milletvekili adayı olarak genel merkezimizce belirlenen adayları sizlerle paylaşmak üzere toplandık.Adaylarımızın her biri bir birinden kıymetli…Birinci sıra adayımız, Çanakkale’mizin gururu, tabiri caizse atom karıncamız Çanakkale milletvekilimiz , Grup başkanvekilimiz sayın Bülent Turan.

Sayın Bülent Turan ile birlikte Çanakkale’miz devasa yatırımların merkezi haline geldi. Türkiye’de kişi başı en çok yatırım alan İller arasında 1. sıraya yükseldi. Her ilçemizde bir izi, mutlaka bir emeği var.Bu dönemde de çalışmaları inşallah hız kesmeden devam edecek.

İkinci sıra adayımız Jülide İskenderoğlu. Çanakkale’mizin Jülide ablası. Önceki dönem kadın kolları başkanımız. Teşkilatımızın tüm kademelerinde çalıştı. Yaklaşık 3 yıldır da Genel Merkez Kadın Kolları Ekonomiden sorumlu MKYK üyeliği görevini yürütüyor. Herkes kendisini çalışkanlığı ve güler yüzü ile tanıyor. Teşkilatlarımızda çok emeği var. İnşallah aynı emeği bundan sonra milletvekili olarak verecek.

Üçüncü sıra adayımız Furkan Sezer. Önceki dönem Biga Gençlik Kolları Başkanımız.Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun , Tarım ve Hayvancılık ile uğraşıyor. Kendisi genç ve dinamik bir kardeşimiz .

İSKENDEROĞLU SEÇİLEBİLECEK SIRADA

Dördüncü sıra adayımız Fırat Akgün. Kendisi önceki dönem Ezine ilçe başkanımız. Jeoloji Mühendisi… O da genç ama tecrübeli bir siyasetçi. Dört adayımız da teşkilatlarımızın içinden emeği olan, AK Parti misyonunu özümsemiş, Çanakkale sevdalısı, Türkiye Sevdalısı isimler. Genç ve Kadın dengesine dikkat ettik. Çanakkale’de Siyasi Partilerde seçilebilecek yerden aday gösterilen tek kadın aday Jülide İskenderoğlu.

“ERDOĞAN’I CUMHURBAŞKANI SEÇTİRECEĞİZ”

Şunu da biliyoruz ki, Çanakkale artık HDP tandanslı siyaset istemiyor. Pilav dağıtan başkan, PYD komşumuz olsun diyen milletvekili istemiyor . Yerli ve milli bir duruş sergileyen başkan ve vekiller istiyor. Şükür Allah’a biz Ak Parti olarak bu zamana kadar hep yerli ve milli bir duruş sergiledik, sergilemeye de devam edeceğiz. Cumhur İttifakı olarak genel başkanımız sayın Recep Tayip Erdoğan’ı yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçtireceğiz.

“TÜRKİYE ŞAHLANACAK”

24 haziran seçimi ile hem genel başkanımız sayın Recep Tayip Erdoğan’ı yeniden cumhurbaşkanı yapacağız hem de güçlü ve yürütme ile uyumlu çalışan bir meclis ile daha güçlü bir Türkiye olacağız. Böylece Çanakkale şahlanacak Türkiye şahlanacak.” açıklamalarında bulundu.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.