Yıldızlar turnuvaya başladı

2017-2018 Okul Sporları Faaliyet Programı içeriğince Ortaokul Yıldızlar Voleybol Turnuvası başladı.

2017-2018 Okul Sporları Faaliyet Programı’nca Yıldızlar Okul Sporları Türkiye Şampiyonası başladı. Dün saat 10:00 itibariyle 18 Mart Spor Salonu’nda başlayan turnuvaya, 8 kız 8 erkek takım katıldı.
5 gün sürecek olan turnuva  boyunca, kız öğrenciler 18 Mart Spor Salonu’nda karşılaşırken, erkek öğrenciler Anafartalar Spor Salonu’nda mücadele edecek.

Çarşamba, perşembe ve cuma günü devam edecek olan turnuva, cumartesi ve pazar günü takımların azalmasıyla Anafartalar Spor Salonu’nda devam edecek.

ÖDÜL TÖRENİ PAZAR GÜNÜ
Çanakkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Voleybol Temsilcisi Mehtap Gümüş, yaptığı bilgilendirmede; “Erkek sporcular, Anafartalar Spor Salonu, kız öğrencilerimiz 18 Mart Spor Salonu’nda karşılaşmalarını sürdürüyor. 5 gün sürecek turnuvalar, dün 10:00 itibariyle başladı. Çarşamba, perşembe, cuma oynanmaya devam edecek ödül törenleri pazar günü gerçekleştirilecek. Müsabakalar azaldığı için cumartesi pazar günleri sadece Anafartalar Spor Salonu’nda oynanacak. Şu anda planlanan o.
Pazar günü çapraz eşleşmeler oynanacak. B grubu ikincisi a grubu birincisi ile a ikincisi b birincisi ile eşleşecek. Saat 12:00’de kızların 16:00’da erkeklerin ödül töreni gerçekleşecek ancak dönüşlere göre ön törenler yapılma ihtimali de görülüyor.”

Yıldız Sağlam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.