Daha sosyal Bayramiç için StreetBall

Bayramiç Belediyesi tarafından düzenlenen StreetBall (Sokak Basketbol) Turnuvası sona erdi.

Bayramiç Belediyesi haberlerine göre; Belediye tarafından sosyal etkinlikler kapsamında Satranç turnuvası ile başlayan ve sırasıyla Voleybol, Futbol turnuvalarıyla devam eden organizasyonların sonuncusu olan StreetBall (Sokak Basketbol) turnuvası önceki gün akşam oynanan final mücadeleleri ile son buldu. Yıldırım Akbulut meydanında 3 kategoride 15 takımın mücadele ettiği 1 hafta süren organizasyon çekişmeli ve bir o kadarda heyecanlı anlara sahne oldu.

Büyük çekişme içerisinde geçen turnuva sonunda Veteranlar kategorisi şampiyonu Derekolu Pistons isimli takım olurken 2’incisi Bayramiç Bulls, 3’üncüsü Foto Nazar oldu. Büyükler kategorisinde şampiyon Hacıimam Basket olurken 2. Çetinkaya Petrol 3’üncü Nazar Müzik oldu. Gençler kategorisinde şampiyon Sezerler Market 2’incisi Artı Kırtasiye 3’üncü Pakmaya-2 oldu. Turnuvada dereceye giren takımlarımıza ödüllerini Bayramiç Belediye Başkanı Sadettin Arslan, belediye meclis üyeleri Durmuş Kula ve  Rafet Karaca takdim etti.

Turnuva finalinde kısa bir konuşma gerçekleştiren Başkan Arslan, “Bir turnuvayı daha başarı ile bitirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirip daha sosyal bir Bayramiç için bu tarz sosyal etkinliklerin devam edeceğini bunun için okulların kapanması ile bu yıl 2’incisini düzenleyeceğimiz Yaz Spor Okullarını başlatacağız” dedi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.