Kent Ulaşımına Yeni Düzenleme

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından gelişen Çanakkale’nin ihtiyaçları doğrultusunda ulaşım hatlarında düzenlemeler yapılıyor.

Barbaros Mahallesinde hizmete giren yeni Adliye Binasına ulaşım için Çanakkale Belediyesi Ulaşım Müdürlüğü tarafından düzenlemeler gerçekleştirildi.

Çanakkale Belediyesi’nin haberine göre; Kentlilerden gelen talepler ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün çalışmaları kapsamında toplu taşıma hizmetinin yeterli kapasitede ve kalitede sunulması adına Yeni Adliye Binasına Ç3, Ç3 Ekspres, Ç8, Ç10, ÇT2, Ç960, İskele-Adliye Ekspres ve Kepez-Sefakent hatları kullanılarak ulaşılabilir.

HASTANE İÇİN YENİ DÜZENLEME

Öte yandan, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’nin hizmete girmesiyle beraber Ç7 hattı güzergâhında da düzenlemeler yapıldı. Bu kapsamda, Fevzipaşa Mahallesi, Barbaros Mahallesinin Sarıçay Caddesi, Plaj Caddesi ve Aziziye Caddesi civarında ikamet eden kentlilerimiz, Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi’ne Ç7 araçlarını kullanarak tek vesait ile ulaşımlarını sağlayabilecekler.

Ç7 Hattının güzergahı; Esenler, İskele, Plaj Caddesi, Barış Kordonu, 17 Burda Avm, Üniversite Araştırma Hastanesi ve Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi şeklinde oldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.