Başkan Işık’tan Şampiyona Jest

Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Çanakkale Süper Amatör Ligi’ni şampiyon olarak tamamlayıp Bölgesel Amatör Lig’e yükselme başarısı gösteren Adaspor’u ziyaret etti.

Biga Belediyesi haberine göre; Adaspor’un şampiyon oyuncularını kutlayan Başkan Işık burada yaptığı konuşmada; “Adaspor çok başarılı bir sezon geçirdi. Son maça kadar da namağlup şekilde,

şampiyonluğu hak etti. Tüm futbolcuları ve kulüp yönetimini kutluyorum. Bölgesel Amatör Lig’de 2 kulübümüz oldu. Bu Biga için zor görünebilir ama bir şekilde üstesinden geleceğiz. Hedefimiz iki kulübümüzden birinin bir üst lige yükselmesi olmalı. Bu süreçte Adaspor’a maddi ve manevi destek veren herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Adaspor Kulübü’ne Kiremitlik Mevkii olarak bilinen yere halı saha yapacaklarının müjdesini veren Başkan Işık; “Kulübümüz için halı saha yapacağız. Söz vermiştim. Bunu da gerçekleştireceğiz. Hamdibey Mahallemizde yer alan Keloğlan Parkı’nın bulunduğu yere Biga Ticaret Borsası tarafından anaokulu yapılacak. Gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Parkımızı da set boyuna uygun bir alana taşıyacağız” dedi.
Adaspor’un emektar oyuncularından Belediye Meclis Üyesi Ünal Tekeli’nin de katıldığı ziyarette Adaspor Kulüp Başkanı Zeki Mutlu, kulüp yöneticileri ve futbolcular yer aldı. Konuşmanın ardından Adaspor Kaptanı Mustafa Demir’e futbolculara dağıtılmak üzere yarımşar altın hediye etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.