Sokak Basketbolu Turnuvaları Başlıyor

Bayramiç Belediyesi sportif etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. 7 Mayıs Pazartesi Günü itibariyle 3×3 sokak basketbolu yapılacak.

Geçtiğimiz ay yoğun katılım ile gerçekleştirilen Voleybol turnuvasının son bulması ile birlikte  Menderes Mahallesi halı sahasında süren ve kıyasıya mücadelelere sahne olan futbol maçları da Bayramiçli hemşehriler tarafından yoğun katılım ile takip ediliyor. Bu turnuvanın da son bulması ile birlikte çok farklı bir sportif etkinliğe imza atmaya hazırlanan Bayramiç Belediyesi 3X3 şeklinde oynanacak olan Sokak Basketbolu etkinliğinin startını da verdi. Başvuruların Bayramiç Belediyesi’nden 24 Nisan 2018 tarihinde başlarken 3 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek. Turnuvanın başlangıcının da 7 Mayıs 2018 Pazartesi günü olacağı öğrenildi.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Sadettin Arslan ”Biz belediyeciliğin sadece alt yapı, üst yapı ve çevre düzenlemesinin dışında her noktasında olmaya çalışıyoruz. Voleybol ve Halısaha Futbol turnuvamızdan sonra şimdi de Sokak Basketbolu turnuvamızı gerçekleştireceğiz. Böylelikle gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan uzak tutup, spora teşvik etmiş oluyoruz. Bu etkinliklerimize hız kesmeden yaz döneminde de devam edeceğiz.” dedi.

Haber Merkezi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.