Borsa’dan bir dizi ziyaret

Çanakkale Ticaret Borsası organ seçimlerinde güven tazeleyip mazbatalarını alarak görevlerine başlayan Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen ve Yönetim Kurulu üyeleri, kentte bir dizi ziyarette bulundu.

1 Nisan Pazar Günü Çanakkale Ticaret Borsası organ seçimlerinde güven tazeleyip mazbatalarını alarak görevlerine başlayan Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen ve  Başkan Yardımcıları C.Cem Demir, Gökhan Uysal, Yönetim Kurulu üyeleri Birol Çetin, Cahit Akgül, Ruhi Badem ve Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan Borsa heyeti; başta Vali Orhan Tavlıolmak üzere Belediye Başkanı Ülgür Gökhan ve ÇASİAD’ı ziyaret etti.
Yeni yönetimin Çanakkale’ye ve borsa üyelerine hayırlı olmasını dileyen Vali Tavlı, Ticaret Borsası’nın yeni yönetimini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. TROYA YILI ile ilgili yapılan çalışmaların da görüşüldüğü ziyarette, Vali Orhan Tavlı, 2018 Troia Yılı için farklı sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile birlikte gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.  Çanakkale olarak bu yılın fırsata çevrilmesi gerektiğini belirten Başkan Üzen, “Bu amaçla Valiliğimiz önderliğinde ilimiz adına yapılacak olan tüm çalışmalarda Ticaret Borsası olarak her zaman iş birliğinde olacağız.” vurgusu yaptı.

BİRLİKTELİKLERDEN PROJELERE
Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı S.Kaya Üzen; geçtiğimiz günlerde ÇASİAD genel kurulunun ardından Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Semih Başaran’ı ve yönetim kurulunu tek tek tebrik ederek ÇASİAD’ın yeni döneminin hayırlı olmasını diledi. Başkan Üzen, “Çanakkale’nin çok güçlü yanları var bunları fırsata çevirmek bizim elimizde iş dünyası olarak, bu dönemin yöneticileri olarak gelin hep beraber olalım, odalarımız, borsalarımız ve siadlarımızla bu birlikteliklerimizi projelere dönüştürelim.” dedi. ÇASİAD Başkanı Semih Başaran öncelikle ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Borsa seçimleri sonrasında oluşan yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi. ÇASİAD olarak il ekonomisinin gelişmesi adına her zaman iş birliğine açık olduklarını ifade etti.

“PEK ÇOK ALANDA FAALİYETTE OLACAĞIZ”
Başkan Ülgür Gökhan “Çanakkale Ticaret Borsasın kent için önemli bir kurum olduğunu belirterek Borsamız ile ekonomik ve sosyal alanlarda ortak projeler hazırlayıp kentimize büyük faydalar sağlayabiliriz.” dedi. Ticaret Borsası’nın yeni yönetimini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Kaya Üzen genç ve dinamik bir ekip olarak göreve talip olduklarını, üyelerin teveccühü ile göreve geldiklerini ifade ettikten sonra, “Yeni dönemde Çanakkale Ticaret Borsası olarak Çanakkale’nin aynı zamanda bir gıda, tarım ve hayvancılık kenti olduğunu da yapacağımız faaliyetlerle ortaya koyacağız. Lisanslı depoculuktan, güvenli gıda konusuna, canlı hayvan borsasına kadar pek çok alanda faaliyetlerde bulunacağız.” dedi. Çanakkale Belediyemiz ile iş birliği halinde önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz. Marka kent olan Çanakkale’ye yeni değerler kazandırmak istiyoruz.” ifadesini kullandı.

Karşılıklı hediye takdimlerinin ardından ziyaretler sona erdi.

Haber Merkezi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.