Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yağlı güreşçiler sezonu açtı

Türkiye Güreş Federasyonu’nun açıkladığı

Türkiye Güreş Federasyonu’nun açıkladığı takvim doğrultusunda çalışmalarına başlayan Umurbey Belediyesi Güreş Kulübü, yağlı güreş sezonunu açtı.

Umurbey Belediyesi Güreş Kulübü, yağlı güreş sezonu için hazırlıklara başladı. Umurbey Belde Stadı’nda Güreş Antrenörü Cem Özden nezaretinde ilk antrenmanını yapan güreşçileri, Lapseki Kaymakamı Tahir Şahin ile Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş yalnız bırakmadı. Kaymakam Şahin güreşçilere, sakatlığın yaşanmadığı, başarılı bir sezon geçirmeleri temennisinde bulunurken, Başkan Yavaş ise takıma duyduğu güveni dile getirdi.

Güreş Antrenörü Cem Özden ise, “Yağlı güreş sezonu için bugün itibariyle çalışmalara başladık. Temennimiz takım halinde iyi bir sezon geçirmek. İnşallah emeklerimizin karşılığını aldığımız bir sezon olur” diye konuştu.

“KOŞABİLİYORKEN KOŞ” PROJESİNE DESTEK

Öte yandan Umurbey Belediyesi Güreş Kulübü ilk antrenmanına Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı “Koşabiliyorken Koş” projesinin isminin yer aldığı pankartla çıktı.

“Koşabiliyorken Koş” projesiyle, sporun geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması, lisanslı sporcu ve spor kulübü sayısının artırılması, çocuk ve gençlerin spora teşvik edilmesi, her yaştaki vatandaşın sağlıklı bir yaşam için beden eğitimi ve spor faaliyetlerine katılımının sağlanması amaçlanıyor.

Haber Merkezi

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech