Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sıkışan trafikte olan çocuğa oldu

Çanakkale’yi görmek amacıyla kente

Çanakkale’yi görmek amacıyla kente gelen öğrenci kafilesinin gezisi, bugün 18.00 sularında yaşanan trafik kazası ile kabusa döndü. Sıkışan trafikte acele eden tur otobüsü, dengesini kaybedip düşen çocuğu fark edemeyerek ayağının üstünden geçti.

Antalya’dan Çanakkale’ye gezmeye gelen öğretmen ve öğrencileri, tur otobüsü meydandaki savaş topunun karşısında indirdi. Bir öğrenci dengesini kaybedip yere düşünce öğrenciyi fark etmeyen otobüs, çocuğun ayağının üstünden geçti.

Öğrenilen bilgiye göre, yol kenarına park eden araçlar nedeniyle kaldırıma yanaşamayan otobüs, Demircioğlu Caddesi’nde yolu kapattı. Trafiğin sıkışmasıyla acele eden tur otobüsü şoförü, otobüsten aceleyle inen küçük çocuğun dengesini kaybedip düştüğünü fark edemedi. Arka tekerin ayağının üstünden geçmesiyle bağırmaya başlayan çocuğun üstüne basamadığı ayağı bir süre sonra kanamaya başladı.

Ambulansın gelmesini beklerken çocuğu sakinleştirmeye çalışan öğretmenler, eczaneden aldığı ilaç ile acısını azaltmaya çalıştı. Sıkışan trafiğe rağmen kısa sürede gelen ambulans ile talihsiz çocuk, hastaneye kaldırıldı.

Eylem Gözeldere

Tüm Hakları Saklıdır. | Renowtech