Sofya fuarında ikili temaslar

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO), Edirne KOSGEB ve Namık Kemal Üniversitesi Teknopark işbirliğinde, KOSGEB COSME Avrupa İletmeler Ağı programı kapsamında yürütülmekte olan EEN WEST-MAR projesi kapsamında Sofya’da düzenlenen MACHTECH INNOTECH EXPO VE IMM INDUSRTY 4.0 2018 fuarında firmaların ikili iş görüşmeleri yapmalarını sağladı.

ÇTSO haberine göre; COSME EEN kapsamında Çanakkale ve Trakya’daki KOBİ statüsünde yer alan firmaların katılımlarıyla yürütülmekte olan COSME EEN WEST-MAR projesinde, şirketler arası ticaret, pazarlama ve satış çalışmaları (Businness to Businnes B2B) talebinde bulunarak MACHTECH INNOTECH EXPO VE IMM INDUSRTY 4.0 2018 fuarına katılan firmalar ikili iş görüşmeleri yapmak üzere bir araya geldi.

Son derece verimli geçen görüşmelerde firmalar birbirlerinin faaliyetleri, kapasiteleri ve öncelikli faaliyet konularında bir araya gelerek iş birlikleri hakkında görüş alışverişi yapma ve birbirlerini tanıma fırsatı buldu. Fuarda birbirleriyle temas eden firmalar kendilerini ve ürünlerini tanıtmalarının ardından ticari işbirliklerinin sağlanması ve görüşmelerin devamlılığı için ürün kataloğu ile iletişim bilgileri paylaşıldı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com