Pub Story ilk kez Çanakkale’de

Türkiye‘de yeni bir eğlence anlayışı doğuyor. İnsanların sosyalleşmesinin, gülmesinin, hayatına yeni hikâyeler katmasının yepyeni bir yolu var artık: Pub Story…

Sadece 6 ay önce İstanbul, Ankara ve İzmir’de etkinliklerle yola başlayan Pub Story

İlk kez Çanakkale’de! Bu süreçte binlerce insanı buluşturan, aşırı komiğinden aşırı duygusalına yüzlerce yeni anının doğmasını sağlayan Pub Story bambaşka bir eğlence anlayışını Türkiye genelinde tam 10 şehre taşıdı ve hızla büyümeye devam ediyor.

Bilmeyenler için biraz da oyunun kendisinden bahsedelim; gece hayatında herkes kendi grubunun “konforlu balonu” içinde takılıyor. O balonun içinde “başımıza güzel bir şeyler gelse, yeni birileri ile tanışsak” diye bekliyor. Pub Story akşamlarında o sınırlar yerle bir ediliyor!

Özetle; tüm bar birbiri ile özel tasarım bir oyun oynuyor, bu sırada tanışıyor, çok gülüyor, çok eğleniyor! İlerlemeniz için mümkün olduğunca çok insanla tanışmanız gereken oyunda, daha önce bir mekânda asla başınıza gelmemiş şeyler yaşayacak, Hayatınıza yeni insanlar katacak, yaşadıklarınızı günlerce arkadaşlarınıza anlatacak ve tüm bunlar olurken aşırı eğleneceksiniz. Daha ne olsun?

6 Nisan’da Çanakkale’de müziğin kalbinin attığı Joker Bar’a gelecek Pub Story’nin konsepti ise Incubus’un “Are You In?” klibinden ilham alıyor.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com