Ne zaman Cumhurbaşkanı oldu?

Pazar günü Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesislerinde kentlilerle buluşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek için hazırlanan afiş, dikkatli gözlerden kaçmadı.

Vatan Partisi Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Adayı Doğu Perinçek Çanakkale’ye konferans vermeye geliyor. Perinçek’in konferansı, Pazar günü Prof.Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisi’nde gerçekleşecek. Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek Çanakkale’ye daha ayak basmadan konferans için hazırlanan afiş dikkat çekti. Dikkatli gözlerden kaçmayan afişte, “Cumhurbaşkanı Doğu Perinçek” yazması vatandaşı düşündürdü. Vatandaşlar Doğu Perinçek, ne zaman cumhurbaşkanı oldu yorumlarında bulundular.

Tunahan Ünsal

 Bir Yorum

  1. Değerli Çanakkale Gündem Sayfa Yöneticisi,

    Sizi konferansa davet ettik, gelmediniz. Keşke gelerek Perinçek’in söylediklerini eleştirseydiniz. Davetimiz her etkinliğimiz için geçerlidir. Daha önceki seçimlerden hatırlayınız “Başbakan Kemal” sloganlarını… Bu bir iddiadır, bu bir siyasi partinin kendine güvenidir. Bu gözle bakınız.
    Vatan Savaşını Zafere Ulaştıracak Cumhurbaşkanı kimdir? diye sorarsanız bizim yanıtımız Sn. Dr. Doğu Perinçek olacaktır.
    Bilgilerinize, sevgilerimle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com