Japonya Günleri, Norio Ehara ile başlıyor

ÇOMÜ Türk Japon Dostluk Topluluğu tarafından her yıl gerçekleştirilen Japonya Günleri bu yıl 24. kez Troia Kültür Merkezi’nde olacak. Etkinliğin açılışı 26 Mart’ta 12:30 itibariyle Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara’nın konferansıyla başlayacak.

ÇOMÜ Türk Japon Dostluk Topluluğu tarafından her yıl gerçekleştirilen Japonya Günleri etkinliği bu yıl 24.’sü ile yeniden yapılacak. Etkinliğe özel olarak Japonya Günleri boyunca; Kendo, Japon Dansları, Origami, Cosplay, Takvim, Müzik, Tiyatro, Yemek, Manga, Anime, Japon Edebiyatı, Japon Kaligrafi, Japon Oyunlar, Sado gibi kulüpler meraklılarıyla ÇOMÜ’de buluşacak.

Bu yıl 24. sü gerçekleşecek olan Japonya Günleri, Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara’nın konferansıyla başlayacak. 26 Mart günü saat 12:30’da ÇOMÜ Troia Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan açılışta; konferans başlığı Türkiye ve Japonya’nın Geleceği Kapsamında Diyalog konulu olacak.

Etkinlik ÇOMÜ Türk Japon Dostluk Topluluğu tarafından sosyal medya üzerinden açılan davetle şöyle duyuruldu: “ Her sene bir yenisiyle birlikte karşınıza çıktığımız, Topluluğumuz Gruplarınca hazırlanmış olan “Japonya Günleri”, bu sene de 24’üncüsüyle birlikte yeniden sizlerle! Kendo, Japon Dansları, Origami, Cosplay, Takvim, Müzik, Tiyatro, Yemek, Manga, Anime, Japon Edebiyatı, Japon Kaligrafi, Japon Oyunlar, Sado gibi birbirinden farklı bir çok kulübün bulunacağı bu etkinlikte aynı zamanda Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara’nın da konferansta bulunacağı bu etkinliğe siz de katılın.”

Yıldız Sağlam

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com