İÇDAŞ’ın Kızları Şampiyonluğa Koşuyor

İÇDAŞ Spor U15 Kız Basketbol Takımı, adım adım şampiyonluğa gidiyor. Kız takım, 10-13 Nisan 2018 tarihleri arasında Adana’da oynanacak olan Türkiye Şampiyonası Yarı Final müsabakalarında mücadele edecek.

Çanakkale İl Şampiyonu olarak Türkiye Şampiyonası’ndaki maçlarına son sürat devam İÇDAŞ Spor’un genç kızları namağlup ünvanı ile 1.Bölge Kırklareli U15 Kızlar Şampiyonasını tamamladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu Alt Yapı Faaliyetleri programında yer alan 1.Bölge Kırklareli U15 Kızlar Şampiyonası’nda İÇDAŞ Spor’un yıldız basketbolcuları yenilmeden Grup Birincisi oldu.

Çanakkale Şampiyonu olarak grup maçlarına katılan İÇDAŞ Spor Kulübü son gün final maçında eşleştiği Tekirdağ şampiyonu Çerkezköy Belediye Spor’u 67 – 49 yenerek şampiyonanın namağlup birincisi oldu.

Türkiye Şampiyonası Yarı Final maçları 10-13 Nisan 2018 tarihleri arasında Adana’da oynanacak. Şampiyonlukta favori olarak gösterilen İÇDAŞ Spor Kulübü U15 Kız Takımı, kupayı kaldırmak için çalışmalarına devam ediyor. Adana’da oynanacak olan maçlara yüksek moral ve motivasyonla gidecek olan İÇDAŞ Spor’un başarılı sporcuları şampiyonluk kupasını Çanakkale’ye getirmek için and içtiler.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com