Yaşlılar Haftasını Unutmadılar

Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ndeki yaşlıları ziyaret eden Çanakkale Güç Birliği Platformu, yaşlılar haftasını kutladı. Karanfillerin sunulduğu, birlikte şarkıların söylendiği ziyarette karşılıklı armağanlar takdim edildi. Yaşlıların mutlulukları görülmeye değerdi.

Çanakkale Güç Birliği Platformu Yaşlılar Komisyonu, Çanakkale Belediyesinin Altın Yıllar Yaşam Merkezi’ndeki yaşlılar ile buluştu. Komisyon Başkanı Necla Demirutku ve komisyon üyelerine, Güç Birliği Platformunun Kadın ve Etkinlik Komisyonu da eşlik etti. Heyet, Altın Yıllar Yaşam Merkezi Müdürü Işıl Çalışkan tarafından karşılandı.

YAŞLILARIMIZIN EMRİNDEYİZ

Ziyarette yaşlıların elleri öpüldü, haftaları kutlandı ve Regaip Kandilleri tebrik edildi. Burada konuşan Başkan Demirutku, Çanakkale Güç Birliği’nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler sundu. Demirutku “Merkezin, yaşlılara resim, müzik ve el sanatları gibi alanlarda sunduğu katkılar, zeka oyunları ve terapilerle verdiği hizmetler takdire layıktır. Bu sebeple Çanakkale Belediyesi’ni tebrik ederiz. Burada hizmet veren herkese şükranlarımızı sunarız. Bizlerde bugüne kadar yaşlılarımıza kişisel bakımdan sağlığa, barınmadan gıdaya ve sosyal faaliyetlere kadar çeşitli alanlarda katkılar sunduk. Yaşlılarımızın emrindeyiz” dedi.

NASIL GEÇTİ HABERSİZ ŞARKISINI SÖYLEDİLER

Ziyaret kapsamında,  Altın Yıllar Yaşam Merkezi Müdürü Işıl Çalışkan’a ilgisi ve yaşlılara hizmetleri nedeniyle teşekkür belgesi sunuldu. Necla Demirutku ve Güç Birliği Platformu üyeleri, “Nasıl geçti habersiz o güzelim yıllarım” şarkısını Demli Sesler Korosu ile birlikte söyledi. Buluşma, hatıra fotoğrafının çekilmesi ve çiçek takdimi ile son buldu.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.