“Okuryazarlık Seferberliği” Devam Ediyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan´ın himayelerinde başlatılan “Okuryazarlık Seferberliği” faaliyetleri devam ediyor.

20 Mart 2018 Çarşamba Günü İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan başkanlığında, Şube Müdürü Nedim Şahin ve il geneli halk eğitimi merkezi ve akşam sanat okulu müdürlerinin katılımlarıyla “Okuryazarlık Seferberliği” ile ilgili yapılan çalışmaları değerlendirmek ve yapılacak çalışmalar hususunda planlama yapmak üzere toplantı icra edildi. Ezine Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünde devam eden toplantıya Ezine Kaymakamı Ali İkram Tuna da iştirak etti.

Ezine ilçesi faaliyetlerinin devamında İl Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Orhan Akman ile birlikte Ezine 75. Yıl İlkokulu’nu ziyaret etti. Ziyarette okul yönetimden gerçekleştirilen eğitim ve öğretim faaliyetleriyle ve öğrencilerin gelişim durumlarıyla ilgili bilgi aldı. Yapılması gerekenler ile ilgili hatırlatmalarda bulundu. Öğrencilerin sınıf içi etkinliklerine katıldı. Okul birimlerinde incelemelerde bulundu.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.