Sezen’den kardeş ilçeye karşılama

Çanakkale Ak Parti İl Başkanvekili  Av. Ergin Sezen ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri; Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Kılınç, Dış İlişkiler Müdürü Şakir Aktar ve 180 öğrenciyi Çanakkale Havaalanı’nda karşıladı.

Çanakkale Ak Parti İl Başkanvekili  Av. Ergin Sezen ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun 2015 yılında başlattığı “Gaziler Diyarından Şehitler Diyarına” isimli proje kapsamında, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Erdal Kılınç, Dış İlişkiler Müdürü Şakir Aktar ve 180 öğrenciyi Çanakkale Havaalanı’nda karşılayarak; “Şehitler Diyarı’na hoşgeldiniz.” denildi.

İl Başkanvekili Av. Ergin Sezen; “Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından 18 Mart Deniz Zaferi kutlamaları kapsamında 2015 yılından bugüne kadar 66.000 öğrencinin şehrimize getirildiği ve 103. Yılı kapsamında 25.000 öğrencinin daha Çanakkale’mize getirilecek olmasından son derece mutluyuz. Çanakkale Destanı’nı yazan kahramanların mücadelesini, hayatlarını ortaya koyarak kazandıkları zaferin nesilden nesile aktarılmasını, Çanakkale Ruhu’nun her daim yaşatılması hususunda gösterdikleri çabayı ve uyguladıkları projeyi büyük bir memnuniyetle alkışlıyoruz. Başta Şahinbey Belediye Başkanı Sayın Mehmet Tahmazoğlu olmak üzere, ilk kafileye eşlik eden Sayın Başkan Yardımcısı Sayın Erdal Kılınç ve Dış İlişkiler Müdürü Sayın Şakir Aktar‘a teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.