Mercedes araçlar test sürüşüne hazır!

17 Burda AVM’de Mercedes-Benz Türk A.Ş. tarafından açılan ‘Pop-up’ mağazası, 25 Mart 2018 tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla sektörde lider olan Mercedes-Benz Türk A.Ş., “Tutku mesafe tanımaz” sloganıyla farklı lokasyonlarda Mercedes-Benz markasının tutkunlarına ulaşmaya devam ediyor. Tutkuların peşine düşen Mercedes-Benz Türk A.Ş., 2017 yılının Ağustos ayında ilk kez ‘Pop-Up’ mağaza konseptiyle tasarladığı, 36 metrekare alanı kapsayan, taşınabilir ilk kompakt Showroom’unu müşterilerine sundu.

ŞİMDİ SIRA ÇANAKKALE’DE!  

Mercedes-Benz Türk A.Ş.’nin ‘Pop-Up’ mağazasında sınıfının en sportif offroad aracı olan GLA, dış görünüşünün güçlü görsel etkisini iç mekanında da sürdüren C-Serisi, heyecan uyandıran tasarımı ve uzun yol konforu sunan dört kişilik yaşam alanıyla E-Serisi araçları sergilenecek.

Mağazayı ziyaret eden müşteriler, test sürüşlerinde C-Serisi ve  A-Serisi modellerini ve bu otomobiller üzerinde Mercedes me markasının uzaktan erişim hizmetleri olan Mercedes me connect hizmetlerini de deneyimleyebilecekler. Ayrıca ‘Pop-Up Store’a özel araç alımlarında %5 indirim ve MB Collection ürünlerinde %15 indirim fırsatlarını kaçırmayın!

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com