Çalar Saat, Çanakkale’deydi

Fox Tv’nin her sabah yayınlanan sevilen Çalar Saat Programı, bu hafta sonu 18 Mart’a özel Çanakkale’den gerçekleştirildi. Programın Çanakkaleli Sunucusu İlker Karagöz, gazetemize yaptığı açıklama ile heyecanını dile getirdi.

Çanakkaleli spiker İlker Karagöz, Fox Tv’de yayınlanan Çalar Saat Programı’nı bu hafta sonu 18 Mart’a özel olarak Çanakkale’den yaptı. Çimenlik Kalesi’nden 17 Mart Cumartesi ve 18 Mart Pazar Günü canlı olarak gerçekleşen programa, Çanakkaleliler yoğun ilgi gösterdi. İlk gün Çanakkale CHP Milletvekili Muharrem Erkek, ikinci gün ise AK Parti Çanakkale Milletvekili Bülent Turan konuk olarak katıldı.

Programın ardından gazetemize konuşan İlker Karagöz; “Ben Çanakkaleliyim. Bu benim için heyecan verici bir şey. Diğer yandan da stüdyoda ve çeşitli yerlerde yapılan yayınlardan ayrı bir heyecanım var. Stüdyoya alışmıştım ama böylece heyecanım katlandı. Çanakkale’de olmak müthiş bir şey. Biz bu törenlere çocukluğumuzda birebir katıldık. Şimdi ise buradaki heyecanı Türkiye’ye anlatıyor olmak nefis ve heyecan verici bir şey.”


Yıldız Sağlam-Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.