Umurbey’in Hedefi 2. Lig

Umurbey Belediyespor, kadrosunu şimdiden önemli isimlerle güçlendirmeye başladı. Yeni sezonda Deplasmanlı Bölgesel Lig’de mücadele edecek olan Umurbey Belediyespor ilk transferini yaparak, Kosavalı Elvan İljazi’yi renklerini bağladı.

Umurbey Belediyesi haberine göre; bu sezon Büyük Erkekler Yerel Ligi’nde namağlup olarak sezonu bitirerek Deplasmanlı Bölgesel Lig’e yükselmeye hak kazanan Umurbey Belediyespor, yeni sezon için çalışmalara başladı. Kadrosunu önemli isimlerle güçlendirmek isteyen Çanakkale ekibinde hedef şimdiden 2. Lig olarak belirlendi. Bu doğrultuda Umurbey Belediyespor, ilk transfer Umurbey Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen imza töreniyle Kosavalı Elvan İljazi’yi renklerine kattı.

HEDEFİMİZ 2. LİG

Umurbey Belediyespor olarak her dalda, her alanda, bütün branşlarda iddialarını ortaya koyduklarını belirten Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş, “Basketbolda da Umurbey Belediyespor Basketbol Takımı Çanakkale’de namağlup olarak Bölgesel Lig’e gidiyor. Hedefimiz 2. Lig. 2. Lig’de Çanakkale’yi ve Umurbey’i en iyi şekilde temsil edebilmek adına yeni transferlerle hedefimizi ortaya koyuyoruz. İlk transferimiz Kosova’dan Elvan. Onunla imzalarımızı attık. İnşallah önümüzdeki günlerde de 3-4 tane daha transfer yapıp, takımı güçlendirip, hedefimiz olan 2. Lig’de boy göstermek. Bunu canı gönülden istiyoruz. Gerekli çalışmaları da elimizden gelen alt yapı çalışmalarını da devam ettiriyoruz” diye konuştu.

26 yaşında olduğunu ve Tofaş Altyapısı Bursa’dan çıktığını ifade eden Elvan İljazi, “Genç Milli Takımda da oynadım. 2. Ligde de bir kaç takımda oynadım. Umurbey’e gelmek nasip oldu. Başkanımıza, yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Çanakkale ve Umurbey için elimizden geleni yapacağız. Bölgesel Lg’de başarılı olacağımızı düşünüyorum. Hedefimiz tabii ki de 2. Lig.” dedi., ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com