Boğazın Kızları göz dolduracak

Geliboluspor’un kız ve erkek basketbol takımlarının lig maçlarından U15 Kızlar ligi 13,14,15 Mart 2018 tarihlerinde tek devreli lig usulü ile oynanmaya başlayacak. Bugün başlayacak olan maçlarda, Galatasaray ve Beşiktaş ile hazırlık maçları yaparak sezona hazırlanan Boğazın Kızları göz dolduracak.

Çanakkale ili bölgesi altyapı liginde mücadele edecek olan takımlar hazırlıklarını tamamladı. Geçtiğimiz yaz aylarından beri hazırlıklarını sürdüren Geliboluspor basketbol takımları, kızlar kategorisinde U-13, U-14 ve U-15 yaş gruplarında mücadele edecek. Erkek takımı ise, U-14 liginde bu sezon ilk defa parkeye çıkacak.

 İÇDAŞ MAÇI BUGÜN

Galatasaray ve Beşiktaş ile hazırlık maçları yaparak, sezona hazırlanan Boğazın Kızları, sezon öncesi hazırlıkları ile göz dolduruyor. Kulüp Başkanı Mevlüt Can, yaptığı açıklamada; “Yeni bir takımız, kız çocuklarımızın basketbol sporuna olan ilgisi bizi memnun ediyor. İşini seven ve büyük bir özveri  ile haftanın 7 günü takımlarımız ile birlikte olan  bir antrenörümüzün olması bizleri gelecek için umutlandırıyor. İnanıyorum ki; önümüzdeki yıllarda Gelibolu Basketbol’da daha üst liglerde mücadele edecektir. Hedefimiz, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe, Anadolu Efes gibi Basketbol’da söz sahibi olan takımları Gelibolu halkına izletmek.”

Geliboluspor ailesi de Gelibolu kapalı spor salonunda 13 Mart 2018 salı günü, saat: 17.00’de  oynanacak olan İÇDAŞ maçına tüm basketbol severleri davet etti.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.