Necippaşa’da iki anneye veda

Önceki gün vefat eden Çanakkale eşrafından Havva Bilge Erem ile Sevim Ertan’ın cenazeleri dün Necippaşa Camisi’nden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedildi. Birlikte kılınan iki annenin cenaze namazına Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın yanı sıra çok sayıda siyasi, işadamı ve kentin tanınan simaları katıldı.

Çanakkale eşrafından Neslihan Erem Temizel ve Cüneyt Erem’in anneleri, Ertuğrul Temizel’in kayınvalidesi, Ersin ve Ercan’nın anneanneleri Hava Bilge Erem ile Merhum Mehmet Can Ertan’ın eşi, Fahrinusa Ertan, Nisa Aras, İsmet Ertan’ın anneleri, Merhum Numan Aras’ın kayınvalidesi, Ahmet Şafakçı, Hayrunisa Şafakçı, Deniz Ertan, Sami, Burcu Ulutuğ’un anneanneleri Sevim Ertan’ın cenaze töreni dün eş dost ve akrabalarının yanı sıra çok sayıda siyasi ve işadamının katılımıyla gerçekleştirildi.

Merhume Havva Bilge Erem’in ve  Sevim Ertan’ın cenazeleri, dün öğle namazına müteakip Necippaşa Camisi’nden kaldırılarak şehir mezarlığına defnedildi. Merhumelere Allah’tan Rahmet, ailesi ve yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

Eylem GözeldereBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.