Birlik içerisinde otel açtılar

İsmetpaşa Mahallesi Mercan Sokak’ta Cumartesi günü saat 15.00’te Figen Otel açıldı. Figen Otel’in açılışına, AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, Ak Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız katıldı. Siyasilerin yanı sıra Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu da açılışta bulundu.

Kentte dün İsmetpaşa Mahallesi Mercan Sokak üzerinde Figen Otel’in açılışı yapıldı. Açılış Cumartesi günü saat 15.00’te gerçekleşti. Otelin açılışına AK Parti Çanakkale Milletvekili Ayhan Gider, AK Parti İl Başkanı Yeşim Karadağ, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Gültekin Yıldız ve Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Mustafa Vurucu katıldı.

Otelin açılışında Milletvekili Ayhan Gider, “Değerli arkadaşlar bir işletmenin açılması bizlere kamu kurumlarının açılışından daha çok mutluluk veriyor. Bir işletmenin açılışı orda bir irade beyanı gösterir. Bir işletme hayata geçirilirken o ildeki ekonomik güven önemsenir. Daha önce Hakkı ağabeylerin yurtları vardır şimdi otelcilik işine de giriyorlar. Bu işletmeler konaklama açısından önemlidir. Bu yıl hem Troia yılı hem de Troia müzesinin inşası tamamlanacak. Troia’ya dünyanın her yerinden konuk geleceğini düşünüyorum. Troia Avrupa’da ve Amerika’da önemli bir konumda bulunmaktadır. Bu işletmelerde turizm anlamında kentin yükünü taşıyacaklardır” açıklamalarında bulundu.

Tunahan ÜnsalBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com