İYİ Parti İlde Mazbata, İlçede Ziyaret

İYİ Parti Çanakkale İl  Başkanlığı’na seçilen İrfan Dehmen, Yüksek Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı. İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan ve  Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu üyeleri de Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyarette bulundular.

İYİ Parti Çanakkale İl Başkanlığı,’na seçilen İrfan Dehmen, Yüksek Seçim Kurulu’ndan mazbatasını aldı. Dehmen yaptığı kısa konuşmada; “Partimizin 1. Olağan İl Kongresi seçim sonucuna istinaden hazırlanan mazbatamızı aldık. Bu bizim İYİ Parti teşkilatı olarak alacağımız onlarca mazbatadan biri olacak. Buradan teslim edilecek her türlü mazbataya talibiz.”
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan ve İYİ Parti Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri dün Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a ziyarette bulundular. Ülgür Gökhan dün önce Şoförler odasını daha sonrasında ise İYİ Parti Merkez İlçe yönetimini makamında ağırladı. Ziyaret dün Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın makamında saat 14.45’te gerçekleşti. İyi Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan, ziyaretin ilk dakikalarında, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ın kentte herkes tarafından çok sevildiğini vurguladı.

Tunahan Ünsal-Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.