Öğrenci Temsilcileri Çanakkale’de Buluştu

Çanakkale Merkez ve diğer ilçelerde bulunan öğrenci temsilcileri bir araya gelerek faaliyet komisyonlarını oluşturdu. Öğrencilere İl Milli Eğitim Şube Müdürü Işıl Korkmaz eşlik etti.

Çanakkale Merkez ve diğer ilçelerde bulunan öğrenci temsilcileri Rehberlik Araştırma Merkezi’nde bir araya geldi. İlçelerden de gelen temsilciler, sorunlarını taleplerini konuştular. Toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Işıl Korkmaz da katıldı.

Çanakkale Öğrenci Meclis Başkanı Taha Yılmaz, yaptığı açıklamada önce toplantı ile ilgili bilgi vererek şöyle dedi: “Toplantımızın amacı komisyonlarımızı oluşturmak. Oluşan komisyonlar daha sonrasında yapılacak olan faaliyetleri belirleyecekler. Şu anda iki komisyon önerimiz var. Delegeler komisyon önerilerinin arttırılmasını ve azaltılmasını sağlayarak bize faaliyet önerilerini sunacaklar. Okullarında ve ilçelerinde gördükleri eksikleri anlatacaklar. Biz de onlara yardımcı olabileceğimiz konuları anlatacağız. Çanakkale gençliği ve öğrencileri için çalışmaya çalışıyoruz. Komisyonlarımız; Proje ve Etkinlik Komisyonu, Sosyal Medya ve Basın Komisyonu, Türk Tarihi ve Atatürkçülük, Ortaöğretim Komisyonu, Sosyal Faaliyet Komisyonu, Dilek Komisyonu.”

Yıldız Sağlam, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.