İYİ Parti Köy Ziyaretlerinde

İyi Parti Merkez İlçe Başkanlığı düzenli olarak, köy ziyaretlerine devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Köy ziyaretleri düzenli bir şekilde gerçekleştirildi. 

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan, İl Başkan Yardımcısı Ziraat Profesörü Prof. Dr. Harun Baytekin, Kepez Belde Başkanı Mustafa Kemal Karaduman, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Batak Ovası’nda 5 köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

Merkez ilçeye bağlı Halileli, Çıplak, Yenimahalle, Kalafat ve Gökçalı köylerini ziyaret eden İYİ Parti, köylülerimizin problemlerini dinleyerek, İYİ Parti Tarım ve Hayvancılık Programları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Başkan İsmet Balkan; “İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı olarak her Salı akşamı köylere gidiyoruz ve bu hafta da Batak ovasındaydık. Batak ovasında 5 köyü ziyaret ettik. Bunlar; Halileli, Kalafat, Çıplak, Yeni Mahalle ve Gökçalı köyleriydi. Köylümüz ile buluştuk onları dinledik ve köylülerimizin sorularına karşı partimizin çözüm önerilerini aktardık. Köylülerin durumunun gerçekten ne kadar vahim olduğunu yakinen bu ziyaretlerimiz de görüyoruz. Çiftçi çalışırken iktidarın uyguladığı yanlış politikalar nedeniyle batma ile karşı karşıya kalıyor. Akıl almayacak derece de çiftçi zora sokuluyor ve çiftçinin yanında şuan hiç bir yetkili yok. Her hafta planlı bir şekilde sürdürdüğümüz Köy ziyaretlerimizi önümüzde ki hafta Merkez İlçeye bağlı Kuzey Köylerimizi ziyaret ederek sürdüreceğiz.

“ŞEKER FABRİKALARININ SATILMASI CUMHURİYET’E İHANETTİR”

Şeker Fabrikaları konusunda da açıklamalarda bulunan İsmet Balkan ‘’Şeker Fabrikaları neden satılıyor? Bu kadar önemli bir Cumhuriyet değerinin satılmasının nedenini anlamak mümkün değil. Gittiğimiz Köylerde vatandaşlarımız bu durumum mantıklı bir açıklaması olmadığı konusunda hem fikir, fabrikalar satıldığı zaman insanımız mısır şurubuna ve nişasta şekerine mahkum edilecek ve bunlar da insanımızı zaten şuanda bile çok büyük sağlık problemleri ile karşı karşıya getiriyor. Şeker fabrikalarının satılması Amerikalı, Avrupalı, İsrailli şirketlerin daha büyük Pazar elde etmesini sağlayacak. Şeker Fabrikaları Türkiye’nin ilk fabrikalarıdır, Cumhuriyetin temelini oluşturan fabrikalardır. Bunun satılmasına İyi parti olarak biz karşıyız ve gittiğimiz köylerde vatandaşlarımızda Şeker Fabrikalarının satılmasına karşı tepkilerini dile getiriyor. Şeker Fabrikalarının satılması Cumhuriyet tarihine ve Türk Milletine ihanettir” açıklamalarında bulundu.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com