“Canını esirgemeyenden kanını esirgeme”

İyi Parti İl Başkanlığı, parti genel başkanlığı tarafından başlatılan “Canını Esirgemeyenden Kanını Esirgeme” kampanyası kapsamında Mehmetçik için kan bağışında bulundu.

Kan bağışı kampanyası, İyi Parti tarafından ülke genelinde Mehmetçiğe destek olmak için yapılıyor. Genel Başkan Meral Akşener tarafından başlatılan ve tüm illerde süren “Canını Esirgemeyenden Kanını Esirgeme” kampanyası Çanakkale’de de gerçekleştirildi.

Dün sabah saatlerinde İyi Parti Çanakkale İl Başkanlığı binasında toplanan partililer, Kızılay Kan Bağış Merkezi’ne giderek kan bağışında bulundu. Kan bağışında İyi Parti Çanakkale İl Başkanı İrfan Dehmen, Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan da yer aldı.

Yapılan bağış ile ilgili konuşan İl Başkanı İrfan Dehmen; “Afrin’de mücadele eden askerlerimize destek vermek ve toplumda kan bağışı, önemine tekrar vurgu yapmak için Genel Başkanımız Meral Akşener’in başlattığı, “Canını Esirgemeyenden Kanını Esirgeme” kampanyasına bizler de destek veriyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Toplumun tüm kesimlerini İyi Parti olarak kan bağışı yapmaya devam ediyoruz.”

Yıldız Sağlam, ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.