Dr. Azem Ülkü’ye meslek ödülü verildi

Çanakkale Rotary Kulübü Truva Otelinde görkemli bir törenle meslek hizmet ödül töreni ve yeni üye kabul töreniyle birlikte  sevgililer günü kutlamasını yaptı.Bu yılki meslek ödülü  Dr. Azem Ülkü’ye verildi.

Çanakkale Rotary Kulübü bu yılki Meslek Hizmet Ödülü’nü eski Rotaryen ve Guvernör Yardımcısı olan,  hekimlik mesleği ve organ Bağışı konusunda topluma yarar sağlayan üstün çalışmaları nedeniyle Dr. Azem Ülkü’ye verdi.

Çanakkale Rotary Kulübü Başkanı Eren Günal ödül törenindeki konuşmasında;“Rotary Kulüpleri, iş ve meslek insanlarının oluşturduğu bir kuruluştur. Bugün de burada toplanarak kuruluşumuzun en saygın çalışmalarından birini yerine getirebilmenin onurunu yaşıyoruz. Siz sayın  Dr. Azem Ülkü meslek hayatınız boyunca yaptığınız başarılı çalışmalar ile hem meslektaşlarınıza hem de bize örnek oldunuz. Çalışmalarınızla meslekte yüksek ahlaki standartların yaygınlaşmasını teşvik ediyor ve özellikle genç meslek sahiplerini yüreklendirerek onların da yararlı çalışmaları için önder oluyorsunuz. Çanakkale Rotary Kulübü olarak, iş ve meslek onurunuzu, gösterdiğiniz bu ışığı ve hizmet idealimizi yücelten bu katkınızı şükran ile anıyor ve bugün takdim edeceğimiz Rotary Meslek Ödülü ile bu onuru gelecek kuşaklara aktarmak istiyoruz.” dedi.

Ödülünü kurucu Rotaryenlerden Yakup Ekşi’nin  elinden alan  Dr. Azem Ülkü’nün konuşması ile duygu dolu anlar yaşandı.

 YENİ ÜYE KABULLERİ YAPILDI

Yeni üye kabul töreninde Çanakkale’nin başarılı Avukatlarından Elif Ece Cesur Rotary’e katıldı. Rozetini Çanakkale Rotary’nin kurucu başkanlarından Sedat Özer’in taktığı Cesur Rotary’nin hizmet projelerinin öneminden ve katkı vermek için çalışacağından bahsetti.

Çanakkale Rotary Kulübü Başkanı Eren Günal konuşmasında “İş ve meslek hayatında başarılı bir kişi olarak Rotary’e katıldınız. İleride Rotary’de alacağınız görevlerde size şimdiden başarılar diliyor ve başkan olarak onurlu bir görevi daha yerine getiriyorum” diyerek içinde Rotary bilgilerinin olduğu çantayı Elif Ece Cesur’a teslim etti.

Aynı zamanda sevgililer günü kutlamalarının da yapıldığı bu gecede, evlilik yıldönümleri 11 Şubatta olan Tacettin – Nihal İyibaşaran Çifti tüm davetliler adına sevililer günü pastasını kestiler.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com