Kare Takımı Çanakkaleli Çocuklarla Buluşacak

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Kare Takımı, bugün saat 13.00-15.00 arasında İbrahim Bodur Konferans Salonu’nda Çanakkaleli çocuklarla buluşuyor.

TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmi Kare Takımı  Kahramanları, Kuti, Aypa, Rupi, Enda şimdi çizgi filmden sahneye çıkıyor. Türkiye genelinde birçok şehirde çocuklarla buluşan oyun bugün Çanakkale’de. Kare Takımı, bugün saat 13.00-15.00 arasında İbrahim Bodur Konferans Salonu’nda Çanakkaleli çocuklarla buluşuyor. Kare Takımı Dodoki’ye karşı müzikli oyunu, birbirinden güzel müzikleri, dansları ve çizgi filmden taşan macerayı sahneyle buluşturuyor.
Oyunun içeriği ise şöyle açıklanıyor: “Pengi’nin hep yaptığı sakarlıklara bir yenisi daha ekleniyor. Artık tüm çocuklar internet ile tüm bilgisayarlara, tabletlere erişebilen bir bilgisayar oyunu ve oyunun kahramanı Dodoki’nin etkisi altındadır. Bu bilgisayar oyunu hızla tüm çocukların davranışlarını değiştirir. Dodoki oynandıkça daha çok güçlenmektedir. Kare Takımı, çocukları olumsuz etkileyen bu sorunun kaynağını araştırmaya başlar.  Kahramanlarımız gün geçtikçe büyüyen bu sorunu çözmeyi başarabilecekler mi? Çocuklar Dodoki oyununun etkisinden nasıl kurtulacak? Kuti, Aypa, Rupi, Enda, Pengi, Keçe ve Dodoki nin sahnelediği çizgi filmli müzikal tiyatroda yer alacak.”
Oyunun biletleri biletix ve gösteri gününde gişede seyirciye ulaşacak.

Yıldız SağlamBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com