Girişimciler Kurulu’ndan Acer’e ziyaret

TOBB Genç Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Başkanı ve TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer’i makamında ziyaret etti.

TOBB Genç Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Başkanı ve TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Başkanı İ.Kürşat Tuna Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yücel Acer’i makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette, Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver, Ticaret Borsası Genç Girişimciler Kurulu Sorumlusu Burcu Genç ve Genç Girişimciler Kurulu üyesi Sertan Çelikten de hazır bulundu.

Ziyarette Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu’nun yapısı, üye profilleri ve çalışmaları hakkında bilgiler veren GGK Başkanı Tuna, “2008 yılından bu yana Çanakkale Ticaret Borsamızın sekreteryasını yürüttüğü 138 kişilik ekibimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz” dedi. Tuna, TOBB’un bizlere vermiş olduğu bu fırsatı çok değerli bulduklarını belirterek, diğer illerin GGK’larıyla da koordineli şekilde çalıştıklarını belirtti.

Ziyaretin sonunda ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sayın Yücel Acer, Genç Girişimciler Kurulu’na ziyaretleri için teşekkür ederek, Girişimciliğe önem verdiklerini, BİGG (Bireysel Genç Girişim) Garaj projesinin duyurulması ile ilgili her türlü işbirliğine hazır olduklarını ifade etti.

Haber Merkezi

 , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com