Vekil Öz, Tabanla İç İçe

CHP Çanakkale Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bülent ÖZ, Lapseki, Bayramiç, Ezine, Ayvacık ve Çan ilçelerimizde, CHP İlçe Örgütleriyle birlikte ilçe merkezlerinde ziyaretlerde bulundu ve hemşehrileriyle buluştu.

Milletvekili seçilmeden çok önce başladığı örgüt ve hemşehrilerini bir bir ziyaret etme çalışmalarına devam eden Öz, önceliğimiz tabanın sesidir diyerek, politikaları başta olmak üzere kararlarını tek başına değil, tabanın sesine ve vatandaşlarının taleplerine göre almaya devam ediyor.Öz, ilçe merkezlerindeki esnaflara ziyaretlerde bulunarak; “Cumhuriyet Halk Partisi olarak vatandaşlarımızı, esnaflarımızı dinliyoruz ve Meclisteki sesleri olarak sorunların çözümü için mücadelemizi sürdürüyoruz. Bu doğrultuda esnaflarımıza Allah emeklerinizin bereketini versin diyerek, işlerinde kolaylıklar diledik.” dedi. Öz; “Kahvelerdeki hemşehrilerimizle bir bir kucaklaştık ve hasret giderdik. Ülkemizin ekonomik açıdan zor günler geçirdiğini, vatandaşlarımızın dar boğazdan geçtiğini, en önemlisi esnaflarımızın birçok gün siftah yapamadan iş yerlerini kapattıklarını biliyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi olarak sadece seçimde seçime değil, her zaman vatandaşımızın yanındayız. Bu doğrultuda vatandaşlarımızı dinliyoruz ve Meclisteki sesleri olarak sorunların çözümü için mücadelemizi sürdürüyoruz. Önümüzdeki olağan yerel ve genel seçimler sürecinde gerçekleştireceğimiz çalışmalarımız üzerine fikir alışverişinde bulunduk.” dedi.

Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, Ayvacık ilçe ziyaretlerine devam ederken, CHP Kadın Kolları Genel Kurulu’na gidecek Ayvacık İlçe Kadın Kolları üyelerini yolcu etti. Ayvacık İlçemizden Ümre’ye yola çıkacak hemşehrilerini uğurlamaya giderek; “Umreye gidecek olan kafileyi uğurladık. Allah yollarını açık ve ibadetlerini kabul etsin.” dedi. Geçtiğimiz hafta İstanbul Sultangazi deplasmanında öldüresiye darp edilen Yeni Çanspor’lu futbolcularımıza, konuyu TBMM gündemine getirerek destek olan CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, bu kez de Yeni Çanspor’un ev sahipliği yaptığı maça gelerek, tribünlerden destek verdi.

Haber Merkezi, , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com