Troia Caddesi tek şerit

Kentin en çok kullanılan caddelerinden birisi olma özelliğini taşıyan Troia Caddesi’nde, dün 116 Jandarma yönüne doğru, trafikte ufak sıkışmalar meydana geldi. Trafik, yolda yapılan peyzaj çalışması sebebiyle, tek şeride daraltıldı. Yolda peyzaj çalışması için, otomatik sulama cihazlarının su kablosu döşendi.

Kentin en çok kullanılan ve şehrin araç yoğunluğunu hafifleten cadde olma özelliği taşıyan, Troia Caddesi’nde bugün peyzaj çalışması için, su hattı döşendi. Cadde su hattı döşeme çalışması sebebiyle daraltıldı. Çalışmalardan ötürü cadde kontrollü olarak tek şeride indirildi. AVM istikametinden 116 jandarma yönüne intikal eden araçlar, zaman zaman bölgede sıkışıklık ile karşılaştı.

Bölgede yapılan çalışmanın nedeni peyzaj çalışması için su hattı döşeme faaliyeti olduğu öğrenildi. Ana su kaynağından yolda açılacak kanal vasıtasıyla suyun refüjde bulunan çimleri sulaması amaçlandı. Otomatik fıskiyeler için su borusu döşendi. Su borusu yerleştirme işlemi süresince yola kazılan hat dolayısıyla, trafik tek şeride indi. Vatandaşlar her hangi bir olumsuz sonuç yaşanmaması adına bölgeden titiz ve yavaş geçtiler. Zaman zaman yolda ufak çapta trafik sıkışıklıkları meydana geldi.

Tunahan Ünsal, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com