Güç Birliği ailesi bir arada

Sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettiren Çanakkale Güç Birliği Platformu üyeleri, bir araya geldi. Platform, gecede elde edilen geliri kız çocuklarının okutulmasına ayırdı.

Çanakkale Güç Birliği Platformu üyeleri, bir otelde platform tarafından düzenlenen yemekte bir araya geldi. Çanakkale’nin birçok önemli simasının katıldığı gecede Selin Ataş ve Gökhan Mert sahne alırken, Öznur Dönmez Tango Okulu ise gösteri düzenledi. Platform Başkanı Gökhan Bayram, gecede yaptığı konuşmada, Çanakkale için çalıştıklarını ifade ederken, platformun iyi kalpli insanları birleştiren bir şemsiye olduğuna dikkat çekti. Etkinlik Komisyonu Başkanı Aylin Doğan ise gecede elde edilecek gelirin kız öğrencilerin eğitiminde kullanmak istediklerini aktardı.

Program kapsamında katılımcılara kaplıca tatilinden bireysel sigortaya 165 armağan takdim edildi. Üzerinde “Allah Bizimledir” yazılı Çanakkale Savaşı’nda kalan tarihi kılıç açık artırmaya çıkarıldı ve Önceki Milletvekillerinden İbrahim Köşdere tarafından alındı. Gecede ödüllerde sunuldu. Hayırseverler Özlem Çayıriçi, Zafer Çayıriçi, Sadık Kalan, Sera Sekitmen, Yakup Ekşi ve Fırat Altın’a kadınlara, çocuklara ve yoksullara sundukları katkılardan dolayı ödül sunuldu. Platform üyeleri içinde geçtiğimiz ay en fazla çaba sarf eden üyeler Fatih Aşgün, Oktay Şilit, Bora Erdem, Didem Sürgit ve Muzaffer Köse’ye performans ödülü takdim edildi. Gecede, Kepez’de yanan ev için yemek seti alan Kırklareli’nin Kavakdere Köyü gençlerine de ödül sunuldu.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com