İYİ Parti Kongreye Gidiyor

 

Geçtiğimiz hafta sonu, 10-11 Şubat 2018 tarihlerinde İlçe kongrelerini gerçekleştiren İyi Parti, 4 Mart 2018 Pazar günü Türkan Saylan Sosyal Tesislerinde İl Kongresini gerçekleştirecek.

İyi Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan UZ, Çanakkale İl Başkanı İrfan Dehmen ve Teşkilatlanmadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Engin Temel ve hemen bütün İl Yönetim Kurulu Üyelerinin iştirak ettiği ilçe kongreleri büyük coşku ve katılımla gerçekleştirildi.

Üç ay gibi kısa süre önce kurulmasına rağmen, geceli gündüzlü çalışmalarla beş ilçede kongrelerinin tamamlanması, diğer ilçelerin de kuruluşlarının tamamlanmak üzere olması, İlçe Yönetimlerinin yarıya yakınının Kadınlardan oluşması, siyasette önemli bir başarı ve farklılık olarak görünüyor.

İyi Parti’nin Merkez İlçe Kongresinin tamamlanmasının ardından gözler İl teşkilatının kongresine çevrildi. İyi Parti tarafından dün İl teşkilatının 1.Olağan Kongresi’nin tarihi duyuruldu. İyi Parti İl Kongresi 3 Mart Cumartesi günü Prof.Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşecek. Gerçekleşmesi beklenen olağan kongrenin saati 11 olarak belirlendi. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde, ikinci toplantı 4 Mart Pazar günü saat 11’de yine Türkan Saylan Sosyal Tesisleri’nde yapılacak.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com