Sultanlar Düşüşe Geçti

Çanakkale Belediyespor, bugün Beşiktaş ile yaptığı maçı 3-1 kaybetti. Çanakkale Belediyespor, bu sonuçla düşmeyi garantileyen İlbank’ın ardından potaya girmeye en yakın ikinci takım oldu.

Boğazın Sultanları, Beşiktaş’a karşı üstün bir oyun sergileyemeyince karşılaşmayı 3-1 kaybetti. İstanbul Akaretler Salonu’nda yapılan karşılaşmanın ilk setine iyi başlayamayan Belediyesporlu oyuncular, seti 25-17 verdi. İkinci seti de 25-19 kaybederken üçüncü seti 28-26 kazanmayı başardı. Dördüncü sete iyi başlayamayan Çanakkale Belediyesporlu oyuncular, bir ara 13-3 gibi çok gerilerde kaldı. Sultanlar bu seti de 25-18 kaybetti.

Düştük Düşeceğiz..

Bu sonucun ardından Çanakkale Belediyespor düşmeyi garantileyen İlbank’ın üstünde ikinci takım olarak yerini aldı. Çanakkale Belediyespor yönetimi çok acil, kar zarar hesabına bakmaksızın, acil önlem alması gerekiyor. Geçtiğimiz yıl boy boy resim vererek sıradan Balkan Kupası’nı aldık diyen yönetim, takımı düşüren yönetim olmamalı. Acil olarak kan değişikliğine gidilerek takımın kendine gelmesi sağlanmalı.

Grup maçlarına kan değişikliği yapılarak gidilirken, gelecek yılın, yılların yönetimi de bir an önce oluşturulmalı. Belediye Başkanı Gökhan’a bu konuda çok iş düşmekte. Kulüp başkanı İsmet Güneşhan da artık çevresinde bulunan insanların uyarılarını dikkate almalıdır.  Çanakkale’yi voleybolun başkenti yapacağız sözlerinin de içi doldurulmalıdır.

Güngör Yıldız

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com