İYİ Parti’den iyilik hareketi

İYİ Parti Merkez İlçe Teşkilatı, “Adımızın hakkını vermeliyiz.” anlayışından yola çıkarak sevgililer gününde, yürüme engelli bir çocuğa akülü sandalye hediye etti, kadınlara karanfil dağıttı.

Geçtiğimiz hafta sonu engelliler, gençler ve kadınlar için bir sosyal etkinlik programı düzenleyen İYİ Parti “ Adımızın hakkını vermeliyiz. Demokratik hareketimizin içerisini iyilikle doldurmalıyız.” anlayışından yola çıktı ve yürüme engelli Umut İşbilir’e akülü sandalye hediye etti.

İYİ Partili bir hayırsever tarafından karşılanan akülü sandalye kordon boyunda küçük bir törenle 7 yaşındaki Umut İşbilir ve ailesine teslim edildi. Balonlarla süslenen akülü sandalyeyi kısa bir süre kullanan Umut’un mutluluğu gözlerinden okundu. Kısa bir  konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı İsmet Balkan; “Hafta sonu yaptığımız etkinlik için çok çalışmıştık. Engelli kardeşlerimiz için de çalışmalar yaptık, bilgiler edindik. İYİ Parti dedik, içini doldurmamız gerekiyor. Merkez İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Mazbatamızı aldık. 14 Şubat  Sevgililer Günü münasebeti ile hem annemizi sevindirmek, hem Umut’u sevindirmek istedik. Yarınlarımız daha iyi olsun diye çalışıyoruz.” dedi.

Daha sonra çay bahçelerinde oturan kadınlara, karanfil dağıtılarak sevgililer günü kutlandı.

Dilek AkşenBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com