Kente birincilikle döndüler

Çanakkale Özel Anadolu ve Fen Lisesi voleybol takımı 2017- 2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Faaliyetleri Voleybol Gençler A Grup Birinciliği Müsabakalarını birincilikle tamamladı.

Çanakkale Özel Anadolu ve Fen Lisesi voleybol takımı Balıkesir’de düzenlenen Okul Sporları Faaliyetleri Voleybol Gençler A Grup Birinciliği Müsabakaları’nda birinci oldu. . Grup birincisi olarak yarı finallere katılmaya hak kazandı.

Takımdaki öğrencilerin Beden Eğitimi öğretmenleri Onur Karakaş zorlu mücadeleyle ilgili şunları dile getirdi: “Balıkesir’de oynadığımız Grup Birinciliği müsabakalarını birincilikle tamamladık. 3 grupta toplam 12 takım vardı. Çanakkale Özel Anadolu ve Fen Lisesi voleybol takımımız B grubunda yer aldı. Turnuvanın birinci gününde Tekirdağ Çorlu İMKB Fen Lisesini 3-0, ikinci gününde Kırklareli Bilal Yapıcı Spor Lisesini 3-0, üçüncü gününde ise Balıkesir Ayvalık Anadolu Lisesini 3-1 fark ile yendik. Grup birincisi olarak yarı finallere katılmaya hak kazandık. Bizi onurlandıran başarılı, disiplinli sporcularımızı kutluyorum. Biz Çanakkale Özel Anadolu ve Fen Lisesi ailesi olarak öğrencilerinin akademik başarılarını artırmanın yanında spor ve sanat alanındaki yeteneklerini geliştirmeyi, iyi bir müzisyen, başarılı bir sporcu, yetenekli bir tiyatrocu yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Haber Merkezi

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com