Yalı Hanı’nda tavla şampiyonası

Yalı Hanı’nda tavla şampiyonası düzenlenecek. 26 Şubat-10 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan turnuvaya kayıtlar başladı.

21 Şubat tarihine kadar sürecek kayıtlar, her gün saat 13.00 ile 20.00 arasında Yalı Hanı’nda gerçekleştirilecek. Kayıtlar bizzat ya da temsilci yoluyla, kimlik ve 10 lira kayıt ücretiyle birlikte yapılacak. Şampiyona ile ilgili yapılan bilgilendirmede; “Şampiyonaya 18 yaşından büyük olan herkes katılabilecek. Kadın ve erkek kategori ayrımı olmayıp karşılaşmalar tek kategoride yapılacak. Karşılaşmalar Cumartesi-Pazar günleri 16.00-18.00 saatleri arasında; diğer günler 18.30- 20.00 saatleri arasında yapılacak. Bu saatler arasında karşılaşma yerinde bulunmayan yarışmacı elenmiş sayılacaktır. Eşleşmeler kura ile belirlenecek. Yarışmacılar karşılaşmalara kimlikleriyle gelecek, yerine başka birini oynatamayacak. Karşılaşmalar 5 sayı üzerinden oynanacak, zar atışları fincanla yapılacak. Karşılaşma esnasında sigara, puro, pipo, içki içilmeyecektir. Karşılaşmayı yarıda bırakan yarışmacı elenecektir. Birinciye 400, ikinciye 200, üçüncüye 100 ve dördüncüye 50 lira para armağanı verilecek. İlk sekize kalan yarışmacılara ayrıca çeşitli armağanlar verilecek” denildi.

Öte yandan karşılaşma takvimi 22 Şubat saat 18.00’da Yalı Hanı’nda katılımcılar huzurunda kura çekimiyle belirlenecek. Fikstür ve karşılaşma sonuçları Yalı Hanı’nda duyuru panolarında ilan edilecek.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com