Sonunu getiremedik

Çanakkale Belediyespor Vestel Sultanlar Liginde sona doğru yaklaşıyor. Kendi sahamızda Vakıfbank ile yaptığımız maçı 3-1 kaybettik.

Anafartalar Spor Salonunda yapılan karşılaşmayı TRT Spor kanalı naklen yayınlarken, spor severler yine de tribünleri doldurdu. Karşılaşmayı Belediyespor başkanı İsmet Güneşhan, geçtiğimiz karşılaşmaların aksine Belediye Başkanı Gökhan’sız izledi. Başkan Gökhan, bu karşılaşmaya çok istemesine karşın gelemediği öğrenildi.

Karşılaşmanın ilk setinde, Boğazın Sultanları başa baş bir oyun sergiledi. Boğazın Sultanları’ndan Alajbek ve pasör Seda’nın iyi oyunları bu seti almamıza yetmedi. Bu sette 24-24’ü yakalayan takımımız, seti 29-27 verdi. Öne geçmemize karşın bir türlü set sayısını alamadık. İkinci sette ise oyuncularımız deyim yerindeyse kontak kapatınca 15-25 oyunu bitirdiler.

Üçüncü sete yine oyuncularımız iyi ve iddialı başlarken, rakip Vakıfbank’ın millilerine karşı 20 sayıya kadar başa baş oyunu götürdü. 20. sayıda biz demir atarken, rakip ardı ardına pasör Naz Aydemir’in serisini engelleyemedik. Son sette ise Vakıfbanklı oyuncular, oyuna iyice ısınıp asılınca biz bir varlık gösteremedik. Ve Maçı 3-1 kaybeden taraf olduk.

SONA YAKLAŞIYORUZ

Dün en azından bir puan alabilmiş olsaydık, rakiplerimizle puan farkını açmamış olurduk. Yönetimin ve Başkan Gökhan’ın acil olarak önlem alması bekleniyor. Taraftarlar, ligden düşmemek için ellerinden gelenin yapılmasını dile getirdi.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com