Kent renge bürünecek

Dünya’nın 50’den fazla ülkesinde her yıl coşkuyla kutlanan Geleneksel Hint Kültürünün en büyük bayramı olan HoliFest, Kolin Hotel’in açık çim sahasında gerçekleştirilecek.

Son yılların en ses getiren “konsept festivali” olma özelliği taşıyan Holi festivali, 1 Mayıs 2018 günü Çanakkale’de gerçekleştirilecek.

Türkiye’deki üçüncü yılında baharın gelişini kutlamasının yanı sıra, etkinliğin Hint kültüründe önemli bir misyonu olan “iyiliğin, kötülüğe karşı mücadelesi” fikrini de taçlandırmak amacıyla Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile ortak bir çalışma içerisine girdi. Etkinlik hakkında yapılan bilgilendirmede; “Misafirlerimiz günlük hayatlarındaki yoğunluk ve karmaşadan uzaklaşarak, etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini bulacakları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, dünyaca ünlü Hintli DJ’ler, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butikler ile Hint kültürünün tüm güzelliklerini tadacaklar ve baharın gelişini müjdeleyen müthiş bir Holi’nin coşkusunu yaşayacaklar.” denildi.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği ile yapılan iş birliğiyle, etkinlik alanında Omurilik Felçlileri ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla gün boyu farklı aktiviteler de gerçekleştirilecektir. Organizasyon kapılarını saat 12.00’da misafirlerine açıyor ve gecenin geç saatlerine kadar DJ programı, dans gösterileri, her saat başı boyalara bulanacağınız bir eğlenceyle size unutulmaz bir gün yaşatmayı vaat ediyor.

Biletler 12 Şubat tarihinden itibaren satışa sunulacaktır. İlk güne özel, 24 saatlik indirimli satış fiyatı: 40 TL, Birinci dönem, indirimli satış fiyatı: 50 TL. Belirli sayıda bilet için bu fiyat geçerlidir, fiyatlar yakın tarihte artış gösterecektir.İletişim için, ISL Organizasyon Şirketi: +90 212 216 47 52 nolu numarayı arayabilirsiniz.

Dilek AkşenBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com