Turan taksicilerle buluştu

AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan Biga’da taksi durağını ziyaret ederek taksicilerle sohbet etti.

Taksici esnaflarla sohbet eden AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’a Biga Kaymakamı Mustafa Can, Biga AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Şahin eşlik etti. Turan; “Yeni araç alan taksicilere ÖTV indiriminin iyi geldiğini düşünüyorum” dedi.
Taksiciler, ÖTV indirimi sonrasında durakta eski taksi kalmadığını dile getirdi ve “Allah hükümetimize, devletimize zeval vermesin Allah razı olsun.” ifadelerini kullandılar.

Turan, “Yeni taksi alan taksici esnafımıza ÖTV indiriminin iyi geldiğini düşünüyoruz. Bildiğim kadarıyla % 50 kadar indirim oluyor. Şimdi benzerini tüm esnaflarımız için getirdik. Esnafımız kendi alanında aracını kullanacaksa düşük faizli kredi veriliyor ayrıca iş yeri almak isteyene de hükümetimiz esnafımız için ne kadar imkan varsa yapmaya çalışıyor. Esnafımız güçlü olursa halkımızda güçlü olur devletimizde güçlü olur. Bu konuda beraber çalışarak beraber büyüyeceğiz.” dedi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com