VATAN SEVDALILARI

Bozkurt İşaretiyle Önce Selam Sonra Can Verdiler. Onlar çoğunlukla Anadolu’nun gariban aile çocukları olarak dünyaya geldiler. Bağışıklığı güçlü olanlar, yitiklik girdabında yaşama tutundular. İlk, orta, lise, üniversite derken okuyanlar da oldu. Feleğin sillesini yiyenler de. Lakin vatan sevgileri hep aynı demde kaldı “Kurtçular “Derlerdi” onlara. Okullarda ülkücüler, kırsalda komandolar, Şehirlerde, Türkeşçiler ve bozkurtlar dediler. Özü göremeyen mahfillerde, onlara iftiralarla kirlenmiş namlar verdiler…12 Eylül sarmalında vurgun yediler, işkence gördüler, şehit edildiler. Hapisten çıkabilenler işsiz kaldılar. Bir elin parmaklarını geçmeyenlere binaen, mafya damgasını yediler. Bu darbelerin kaymağını her daim “ört ki ölem” diyenler, ham ettiler… Hiçbir zaman ırkçı olmadılar ama ırkçılıkla suçlandılar. Her türlü “izme” set oldular ama çakma elitlerce faşistlikle yaftalandılar… Yazılı sınavlardan geçmelerine rağmen, mülakatlarda önce onlar elendiler. Onların yerlerine tercih edilenler palazlandılar ve bu millete kurşun sıktılar, İktidar değişiminde görevden ilk önce hep onlar alındılar.(Bizi anlatıyor. Memuriyet hayatımızda, Altı kere geldik, yedi kere gittik. İktidar değişikliklerinde, Refah ve AKP iktidarında, KOMANDO, Türkeşçi diye sürgün edildik.).Bu zulümlere rağmen, onlar, önce ülkem türküsünü çığırmaya hiç ara vermediler… Gün geldi aynı secdeye baş koyduklarınca, Fatiha bilmezlikle suçlandılar. Gün geldi eşrefi mahlûkat muhasebesinde, aktif pasif denklemine tıkıldılar… Gün geldi kendi yuvalarında, kendi arkadaşlarının İYİ’liklerine! Hışmına uğradılar. Bu kutsal Hareketi, tarlalara düşüren kendi içlerinde yuvalanmışlara, yapılan hıyanete, hayret ve ibretle bakakaldılar. Gün geldi kan kustular, ancak kızılcık şerbeti içtik dediler, ama ay yıldızlı bayrağa ve cennet vatana olan sevdalarına gölge düşürmediler… Kan kokan sınırlarımızın güvenliği için, Afrin’e giden yolun adıydı Zeytin Dalı. Sıcacıktı, henüz sımsıcaktı şehitlerimizin kanı…

BOZKURTLARDI, ONLAR

Bakın bakalım, Afrin harekâtında, ilk şehidimiz Musa Özalkan kimdi? Vasiyetinde kendi çocuklarını değil Telafer’deki Türkmen balalarını düşünen kimdi… Görün bakalım, 30 Ağustos’ta veciz bir konuşma yapan, şehidimiz Oğuz Kaan Usta kimdi? O gün, adı konmayan bir milletin değil, Türk Milletinin düşmanlarını tanımlayan kimdi… İnceleyin bakalım, en anlamlı bozkurt işaretini yapan şehidimiz Mehmet Muratdağı kimdi? Henüz altı aylık evli olan, ardında gencecik dul bir eş, bizlere kardeş bırakan kimdi… Vatan müdafaasında hâşâ sayım olmaz, olamaz, olmamalıdır. Amma, fakat ve lakin hiç olmazsa; Bilinsin ki, Vatan aşkına can verenler, ülkü tozu yutanlardandı. Kayalara kazınsın ki, Al nefeslenenlerdendi. Türküler de yakılsın ki, onlar BOZKURT işaretiyle selam duranlardandı. Düşmana korku salınsın ki, onlar gökyüzünü şahin bakışıyla delenlerdendi. Umut olarak saçılsın ki, Onlar Kızıl Elma’ya ve şahadete severek koşanlardandı. Hülasa, onlar kuru bir özür borcumuz olanlardandı… Onlar, bu vatanın bütünlüğü, TÜRK Milletinin varlığı için; anadan, babadan, yardan, serden, candan geçen TÜRK Milliyetçileri, ülkücülerdi. Allah(c.c) onlardan razı olsun.

YEMİN EDİYORLAR!

Varlığına, birliğine ve yücelerin en yücesi olduğuna inandığımız, ol deyince olduran ve gönüllerimizi iman nuruyla dolduran: Allah’a, Kuran’a, Vatan’a, Bayrağa ve Silaha yemin olsun! Şehitlerim, Gazilerim ve Başbuğ’um emin olsun! Ülkücü Türk Gençliği olarak; Komünizme, Faşizme, Kapitalizme, Siyonizm’e ve her türlü Emperyalizme karşı mücadelemiz, Son nefer, Son nefes, Son damla kana kadardır! Mücadelemiz MİLLİYETÇİ TÜRKİYE ‘ye, TURAN ‘a kadardır! Mücadelemizde hiç bir engel tanımayacağız! Yılmayacağız! Yıkılmayacağız! Başaracağız! Başaracağız! Başaracağız!
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (AMİN).
Sağlıcakla kalınız.

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com