En beğenilen başkanlar seçildi

Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen oylamanın sonucunda Çanakkale’den iki başkan, Marmara’nın en beğenilen başkanları arasına adını yazdırdı.

Eceabat Belediye Başkanı Adem Ejder “Marmara’nın En Beğenilen İlçe Belediye Başkanı” seçilirken, Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş ise “Marmara’nın En Beğenilen Belde Belediye Başkanı” seçildi. Başkanlık koltuğuna 2014 yılında oturan Umurbey Belediye Başkanı Sami Yavaş beldesine kazandırdığı hizmetlerle dikkat çekerken başarısını da alacağı ödül ile taçlandırdı. Başkan Yavaş, Belediye Başkanları Birliği’nin düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Belediye Başkanları” oylamasında “Marmara’nın En Beğenilen Belde Belediye Başkanı” kategorisinde en çok oyu alarak birinciliğe layık görüldü.

İlk turdaki bölgesinde birinci seçilen belediye başkanları arasına ismini yazdıran Başkan Yavaş ve Başkan Ejder, ikinci turda “Türkiye’nin En Beğenilen Belde Başkanı” olmak için rakipleriyle yarışacak.

Başkanlara destek olmak isteyenler, baskanlarodul.com adresine girerek bir kereye mahsus olmak üzere oy kullanabilir. İkinci tur oylaması 15 Şubat tarihine kadar devam edecek.

Aslı Yıldız

 

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.