Bayramiç’te kanser semineri

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü, Toplum Tabanlı Ulusal Kanser Tarama Programı kapsamında, Bayramiç Halk Eğitim Merkezi’nde bilgilendirme semineri gerçekleştirdi.

Çanakkale İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen Halk Sağlığı Hizmetleri ile ilgili bilgilendirme toplantısı, Bayramiç Halk Eğitim Merkezi salonunda, Kaymakam Ramazan Kendüzler, Halk Sağlığı hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Sinem Topaloğlu protokol ve muhtarların katılımıyla gerçekleşti.

Toplantı Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Uzm. Dr. Sinem Topaloğlu ve Kaymakam sayın Ramazan Kendüzler’in konuşmaları ile başladı. KETEM Sorumlu Hekimi Dr. Bahar Göktaş, 19 Şubat – 20 Nisan tarihleri arasında ilçeye gelecek olan Gezici Kanser Tarama Aracı ve Kanser ile ilgili bilgi verdi.

Bayramiç Devlet Hastanesi bünyesinde Perşembe günleri hizmet veren Sigara Polikliniği Hekimi Melike Eskici’nin sigara polikliniği ile yapmış olduğu bilgilendirme ile devam etti. Son olarak Çevre ve Çalışan Sağlığı Birimi sorumlusu Mücella Ulus tarafından içme suları hakkında bilgi verildi.

Haber MerkeziBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com